Naujos partnerystės – BC „Jūsų Panevėžys“ bendradarbiaus su advokatų kontora „JurisConsultus“

Krepšinio klubas „Jūsų Panevėžys“ kuria komandą ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir šalia jos. Komanda artėjančiame sezone bendradarbiaus su advokatų kontora „JurisConsultus“.

Kontoros asocijuotoji partnerė Kristina Vezbergaitė krepšinio klubui teiks teisines paslaugas, konsultuos sudarant įvairias sutartis, atstovaus klubą įvairiuose teisiniuose procesuose, konsultuos rengiant įvairius dokumentus finansavimo projektams, kurie susiję su krepšinio veikla.

BC „Jūsų Panevėžys“ atstovas Donatas Šniutė teigė, kad advokatų kontoros „JurisConsultus“ pagalba, ypač rengiant dokumentus projektams ar sudarant sutartis, yra labai svarbi ir reikalinga.

„Labai džiaugiamės radę stiprią teisininkų komandą, galinčią pasidalinti ilgamete profesine patirtimi ir patarimais  bei žiniomis dalyvaujant projektuose, skirtuose veiklos finansavimui gauti“, – teigė D. Šniutė.

Pasak krepšinio klubo atstovo, be rėmėjų lėšų, vykdyti veiklą ir gauti finansavimą yra projektinė veikla, kuriai klubas šiemet tikisi skirti daug didesnį dėmesį.

Advokatė Kristina Vezbergaitė sakė besidžiaugianti, kad kartu su komanda turės galimybę savo žiniomis padėti augti krepšinio klubui.

„Labai tikiuosi, kad komandiniu darbu, žiniomis ir sugebėjimais galėsime prisidėti prie krepšinio klubo veiklos ir jo augimo“, – sakė advokatų kontoros „JurisConsultus“ asocijuotoji partnerė.

Nuotraukoje K. Vezbergaitė ir D. Šniutė.

Skaitykite plačiau JP.lt:

 

Daugiau naujienų

Asmeninis testamentas – ką reikia žinoti?

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas (toliau – CK) numato galimybę asmenims sudaryti ne tik oficialųjį testamentą, t.y. patvirtintą notaro ar Lietuvos Respublikos konsulinio pareigūno atitinkamoje valstybėje, tačiau ir asmeninį, t.y. asmens ranka surašytą, kuriame jis išreiškia paskutinę savo valią.

„Pralaimėjęs moka“ – ar visuomet?

Didžiojoje dalyje valstybių, įskaitant ir Lietuvą, galioja taisyklė, jog bylinėjimosi išlaidų atlyginimas paprastai remiasi principu „pralaimėjęs moka“, t. y. kai išlaidų paskirstymas nustatomas pagal bylos proceso rezultatą – laimėjimą ar pralaimėjimą. Tokiu atveju išlaidos „seka paskui įvykį“ (angl. cost follow the event). Tačiau ar šis principas yra aksioma?

Mūsų partneriai

  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image