Naujos partnerystės – BC „Jūsų Panevėžys“ bendradarbiaus su advokatų kontora „JurisConsultus“

Krepšinio klubas „Jūsų Panevėžys“ kuria komandą ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir šalia jos. Komanda artėjančiame sezone bendradarbiaus su advokatų kontora „JurisConsultus“.

Kontoros asocijuotoji partnerė Kristina Vezbergaitė krepšinio klubui teiks teisines paslaugas, konsultuos sudarant įvairias sutartis, atstovaus klubą įvairiuose teisiniuose procesuose, konsultuos rengiant įvairius dokumentus finansavimo projektams, kurie susiję su krepšinio veikla.

BC „Jūsų Panevėžys“ atstovas Donatas Šniutė teigė, kad advokatų kontoros „JurisConsultus“ pagalba, ypač rengiant dokumentus projektams ar sudarant sutartis, yra labai svarbi ir reikalinga.

„Labai džiaugiamės radę stiprią teisininkų komandą, galinčią pasidalinti ilgamete profesine patirtimi ir patarimais  bei žiniomis dalyvaujant projektuose, skirtuose veiklos finansavimui gauti“, – teigė D. Šniutė.

Pasak krepšinio klubo atstovo, be rėmėjų lėšų, vykdyti veiklą ir gauti finansavimą yra projektinė veikla, kuriai klubas šiemet tikisi skirti daug didesnį dėmesį.

Advokatė Kristina Vezbergaitė sakė besidžiaugianti, kad kartu su komanda turės galimybę savo žiniomis padėti augti krepšinio klubui.

„Labai tikiuosi, kad komandiniu darbu, žiniomis ir sugebėjimais galėsime prisidėti prie krepšinio klubo veiklos ir jo augimo“, – sakė advokatų kontoros „JurisConsultus“ asocijuotoji partnerė.

Nuotraukoje K. Vezbergaitė ir D. Šniutė.

Skaitykite plačiau JP.lt:

 

Daugiau naujienų

„JurisConsultus“ sėkmingai atstovavo klientą byloje dėl avanso grąžinimo pagal preliminariąją sutartį

Atstovavome atsakovą ginče dėl 60 000 EUR avanso pagal preliminariąją sutartį grąžinimo, kuomet būsimasis nekilnojamojo turto pirkėjas nesudarė pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties. Tiek pirmosios, tiek apeliacinės instancijos teismai ieškinį atmetė.

SEMINARAS: „Kokia yra valdybos nauda verslui ir jo savininkams?“

Augant verslui svarstote, kada yra tinkamas laikas patikėti strateginius verslo sprendimus profesionalams.
Galvojate apie atsitraukimą nuo verslo?
Keliate klausimus ar norite pasisemti daugiau žinių, kaip tinkamai suformuoti valdybą, kuri padėtų verslui įgauti antrą kvėpavimą ir augti?
O gal jau esate kelyje tapti valdybos nariu?
Jurisconsultus ir GS Consult organizuojamame seminare pristatysime pagrindines valdybos narių funkcijas.
Aptarsime įmonių valdymo klausimus, remiantis ne tik gerąja praktika, bet ir atsižvelgiant į galimas rizikas ją valdant.
Šie mokymai skirti planuojantiems tapti valdybų nariais ar jau pradėjusiems šį karjeros kelią. Taip pat verslų savininkams ar organizacijų vadovams, kurie svarsto apie valdybos formavimą, jos tikrą poreikį ir nori sužinoti apie tai iš praktikų.
Grupėje bus ne daugiau nei 14 asmenų, tad turėsite pakankamai laiko drauge su lektoriais aptarti jums rūpimus klausimus, bei surasti tinkamus sprendimus pateiktoms situacijoms.

Mūsų partneriai

  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image