Naujos partnerystės – BC „Jūsų Panevėžys“ bendradarbiaus su advokatų kontora „JurisConsultus“

Krepšinio klubas „Jūsų Panevėžys“ kuria komandą ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir šalia jos. Komanda artėjančiame sezone bendradarbiaus su advokatų kontora „JurisConsultus“.

Kontoros asocijuotoji partnerė Kristina Vezbergaitė krepšinio klubui teiks teisines paslaugas, konsultuos sudarant įvairias sutartis, atstovaus klubą įvairiuose teisiniuose procesuose, konsultuos rengiant įvairius dokumentus finansavimo projektams, kurie susiję su krepšinio veikla.

BC „Jūsų Panevėžys“ atstovas Donatas Šniutė teigė, kad advokatų kontoros „JurisConsultus“ pagalba, ypač rengiant dokumentus projektams ar sudarant sutartis, yra labai svarbi ir reikalinga.

„Labai džiaugiamės radę stiprią teisininkų komandą, galinčią pasidalinti ilgamete profesine patirtimi ir patarimais  bei žiniomis dalyvaujant projektuose, skirtuose veiklos finansavimui gauti“, – teigė D. Šniutė.

Pasak krepšinio klubo atstovo, be rėmėjų lėšų, vykdyti veiklą ir gauti finansavimą yra projektinė veikla, kuriai klubas šiemet tikisi skirti daug didesnį dėmesį.

Advokatė Kristina Vezbergaitė sakė besidžiaugianti, kad kartu su komanda turės galimybę savo žiniomis padėti augti krepšinio klubui.

„Labai tikiuosi, kad komandiniu darbu, žiniomis ir sugebėjimais galėsime prisidėti prie krepšinio klubo veiklos ir jo augimo“, – sakė advokatų kontoros „JurisConsultus“ asocijuotoji partnerė.

Nuotraukoje K. Vezbergaitė ir D. Šniutė.

Skaitykite plačiau JP.lt:

 

Daugiau naujienų

Pardavėjo (verslininko) atsakomybė už parduoto naudoto automobilio daikto trūkumus

Teismas  dar kartą patvirtino ir  išaiškino, kad pardavėjas (verslininkas) pagal pirkimo–pardavimo sutartį parduodamas naudotą automobilį, privalo patvirtinti ir jo kokybę. Pardavėjas atsako už bet kokį parduoto daikto neatitikimą, kuris buvo nuosavybės teisės perėjimo pirkėjui momentu, net jeigu tas neatitikimas paaiškėja vėliau, o sutarties sudarymo metu pirkėjas nežinojo arba negalėjo žinoti apie tokį neatitikimą. 

Svarbiausi beveik 20 metų galiojusio Buhalterinės apskaitos įstatymo pokyčiai

Nuo gegužės 1 d. įsigalios iš esmės atnaujintas Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymas, kuris vadinsis Lietuvos Respublikos finansinės apskaitos įstatymu (toliau – Finansinės apskaitos įstatymas). Kokie esminiai pokyčiai laukia įsigaliojus naujajam įstatymui Finansinės apskaitos įstatymas?

Mūsų partneriai

  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image