klientų, kuriuos
vadiname partneriais

Principai, kuriais vadovaudamiesi kasdien dirbame, ne tik atspindi kiekvieno mūsų komandos nario asmenines vertybes, bet ir liudija, kad santykiuose su klientais mums svarbiausia yra partnerystė bei strategiškas bendradarbiavimas.

 

Savo praktikoje vadovaujamės šiais principais:

Platus požiūris: ne tik išmanome teisės sritis, bet ir nuosekliai domimės Jūsų verslo specifika – kad būdami betarpiškais partneriais, padėtume kurti maksimalią pridėtinę vertę.

Išsami analizė: kiekvienoje situacijoje identifikuojame ir kruopščiai išanalizuojame visus iššūkius, galimybes bei grėsmes, o pateikdami klientams sprendimus, įvardijame tiek galimus laimėjimus, tiek rizikas.

Partnerystė ir dialogas: ilgalaikę partnerystę kuriame per atvirą dialogą. Siekdami klientams pergalių, pelnome jų betarpišką pasitikėjimą, o iš anksto informuodami apie teisinius pasikeitimus, padedame verslui būti žingsniu priekyje.

Maksimali kompetencija: savo žinias nurodytuose teisiniuose sektoriuose nuolat giliname ir plečiame megzdami kontaktus, analizuodami teismų praktikas bei įstatymų naujoves.

Resursų tausojimas: siekiame taupyti jūsų laiką ir pinigus, todėl akcentuojame prevenciją, o ne „gaisrų“ gesinimą. Jei įmanoma, ieškome būdų, kaip spręsti ginčus ne teisminiu keliu.

Atsakomybė: sėkmę matuojame klientų pasiektais rezultatais, todėl atsakingai pasveriame ir prisiimame atsakomybę už kiekvieną savo siūlomą sprendimą.

Atvirumas: esame dinamiški, atviri pokyčiams ir inovacijoms – tokie, kaip ir mūsų klientai.

Ambicingas profesionalumas: dirbame taip, kad pranoktume tiek klientų, tiek savo lūkesčius.

Individualūs sprendimai: kiekvienas klientas yra unikalus – todėl ir sprendimai jo verslui turi būti parinkti individualiai, įvertinus visą kontekstą.

Mūsų partneriai

  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image
  • partner image